Vánoční koncert 2022

Zveme také srdečně na tradiční vánoční koncert - 15.12. od 17 hodin

Adventní zastavení
3.12.2022

Zveme na novou předvánoční akci!

Vánoční koncert - zpěv a bicí
13.12.2022

Zveme na vánoční koncert pěvecké třídy a třídy bicích nástrojů

Boření hranic

Vloženo: 6.6.2022 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 514x
Tak jsme dnes začali zase bořit hranice...

Úderem sedmé hodiny padesáté minuty dnes začalo v tělocvičně školy Boření hranic,

což je již tradiční projekt, kdy se v mnoha kreativních, pracovních či sportovních dílnách učíme napříč ročníky, bez ohledu na zvonění a rozvržení tříd.

S cílem nejen objevit a naučit se něco nového, ale také něco vytvořit a vyprodukovat novou hodnotu, a dále se někde třeba i přemoct, a hlavně spolupracovat a pomáhat si.

Budeme se snažit vás nakonec seznámit se vším, co se urodilo, vzniklo, opravilo či ožilo a věříme, že tento mezi žáky velmi oblíbený projekt bude dávat smysl i vám.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.