Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Říjen ve druhém oddělení družiny
396 Čtenářů

Co jsme dělali v družině...

Říjen je za námi a my pro vás máme další várku výrobků. Ty nám zdobí družinu, která je krásně barevná. Deštivé počasí jsme zahájili skokem do louže, sbírali a sušili jsme listy různých velikostí a barev a nakonec nesměla chybět strašidelná dýně.

Při práci Skok do louže jsme se ani nenamočili, spíš trochu ušpinili. Děti rozfoukávaly modrou vodovou barvu. Chválím, většina se trefila na papír, někdo měl louži pod stolem nebo v klíně. Ze čtvrtky vystřihly a pastelkami vybarvily holínky. A jak krásné. Módní návrháři by jim mohli závidět.

Nevím, jak vy, ale my Máme uklizeno. Děti natřely anilinovou barvou dle svého výběru celou čtvrtku. Po zaschnutí nalepily násadu od koštěte z barevného papíru a temperou štětiny. Vše dokončily nalepením listů.

Strašidelná dýně k Halloweenu patří. A tak jí máme. Děti si vybíraly šablony dýní, očí, nosů a pus. Každý si poskládal svou vlastní dle fantazie. Podle vystřižených šablon, které naaranžovaly na černý papír, rozmazávaly žlutou nebo oranžovou křídu. Vznikly tak strašidelné i roztomilé obličeje.

V listopadu se budeme ještě trochu bát. Čeká nás výroba pavučiny i s pavoučky, úplňkový obrázek a koncem měsíce se začneme připravovat na zimu.
Říjen ve druhém oddělení družiny | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke