Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Nepřehlédněte
Pozvánka na vánoční akce
2.12.2018

Počítadlo
Online:
16
Dnes:
807
Posledních 7 dní:
15911
Posledních 30 dní:
24644
Celkem:
25236
Mapa webu
A
A
A

Pavilon A, patro, dveře A-207

Konzultační hodiny: pátek 10.45-11.30

Pavel Bánom

asistent pedagoga

Telefon
E-mailbanom.pavel@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Kristina Džudžová

asistentka pedagoga

Telefon
E-maildzudzova.kristina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Milada Džudžová

asistentka pedagoga

Telefon
E-maildzudzova.milada@zstrmice.eu

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: pondělí 11.40-12.25

Mgr. Marie Gottfriedová

ředitelka školy

Telefon
E-mailreditel@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, dveře A-201

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: pondělí 08.45-09.30

Pavilon A, patro, dveře A-209

Konzultační hodiny: pondělí 11.40-12.25

Mgr. Gabriel Kádek

učitel, koordinátor ŠVP

Telefon
E-mailkadek.gabriel@zstrmice.eu

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: úterý 10.45-11.30

Josef Kail

asistent pedagoga

Telefon
E-mailkail.josef@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-207

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: úterý 08.45-09.30

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: čtvrtek 12.35-13.20

Mgr. Jan Kotek

učitel

Telefon
E-mailkotek.jan@zstrmice.eu

Pavilon B, přízemí, B-101

Konzultační hodiny: pondělí 09.50-10.35

Kateřina Krahulíková

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailkrahulikova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Mgr. Jiří Krois

učitel

Telefon
E-mailkrois.jiri@zstrmice.eu

Pavilon B, přízemí, B-101

Konzultační hodiny: úterý 08.45-09.30

Pavilon A, patro, dveře A-207

Konzultační hodiny: úterý 12.35-13.20

Mgr. Irena Kuřilová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailkurilova.irena@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-213

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: úterý 09.50-10.35

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: po domluvě

Pavilon B, patro, dveře B-202

Konzultační hodiny: čtvrtek 11.40-12.25

Pavilon B, patro, dveře B-204

Konzultační hodiny: čtvrtek 11.40-12.25

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: úterý 12.25-13.20

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: úterý 10.45-11.30

Mgr. Pavlína Petrů

učitelka, speciální pedagožka

Telefon
E-mailpetru.pavlina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-208

Konzultační hodiny: pondělí 11.40-12.25

Mgr. Jan Pobuda

zástupce ředitelky školy pro provoz, IT a projekty

Telefon
E-mailict@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, dveře A-202

 

Terezie Řeřichová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailrerichova.terezie@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-207

 

Mgr. Evgeniya Sorokina

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailsorokina.evgeniya@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-208

 

Alena Stejskalová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailstejskalova.alena@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-208

Mgr. Drahoslav Straněk

zástupce ředitelky školy pro pedagogiku, výchovný poradce, metodik prevence

Telefon
E-mailzastupce@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, A-202

Konzultační hodiny: čtvrtek 09.50-10.35

 

Kateřina Učňová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailucnova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: středa 10.45-11.30

Kateřina Vyšínová

asistentka pedagoga, školní pedagožka

Telefon
E-mailvysinova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon A, patro,dveře A-213

 

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: pondělí 08.45-09.30

Web pro žáky: https://sites.google.com/zstrmice.eu/cesky-jazyk-jw

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: úterý 11.40-12.25

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: středa 09.50-10.35

Celkem: 35 kontaktů