Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu
A
A
A

Pavilon A, patro, dveře A-207

Konzultační hodiny: čtvrtek 10.35 - 11.20

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: 12.25 - 13.10

Pavel Bánom

asistent pedagoga

Telefon
E-mailbanom.pavel@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-208

Kristina Džudžová

asistentka pedagoga

Telefon
E-maildzudzova.kristina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: pondělí 08.35 - 09.20

Mgr. Marie Gottfriedová

ředitelka školy, metodik prevence

Telefon
E-mailreditel@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, dveře A-201

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: pondělí 11.40. - 12.25

Pavilon A, patro, dveře A-209

Konzultační hodiny: kdykoli po domluvě s rodiči

Tomáš Jeník

asistent pedagoga

Telefon
E-mailjenik.tomas@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-213

Mgr. Gabriel Kádek

učitel, koordinátor ŠVP

Telefon
E-mailkadek.gabriel@zstrmice.eu

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: pondělí 08.35 - 09.20

Josef Kail

asistent pedagoga

Telefon
E-mailkail.josef@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-207

Pavilon A, patro, dveře A- 208

Konzultační hodiny: pondělí 08.35 - 09.20

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: pátek 07.50 - 08.35

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: pondělí 08.35 - 09.20

Mgr. Jan Kotek

učitel

Telefon
E-mailkotek.jan@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, B -201

Konzultační hodiny: středa 12.25 - 13.10

Kateřina Krahulíková

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailkrahulikova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A -208

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: úterý 12.25-13.10

Mgr. Irena Kuřilová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailkurilova.irena@zstrmice.eu

Pavilon B, přízemí, dveře B - 101

Pavilon A, patro, dveře A - 213

Konzultační hodiny: pátek 09.50-10.35

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: po domluvě

Pavilon B, patro, dveře B-202

Konzultační hodiny: kdykoli po předchozí domluvě

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: pondělí 07.00 - 07.45

Mgr. Viktor Nečas

učitel, kariérový poradce

Telefon
E-mailnecas.viktor@zstrmice.eu

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Konzultační hodiny: středa 10.35 - 11.20

Konzultace kariérního poradce: kdykoli po předchozí domluvě

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: středa 09.50 - 10.35

Pavilon A, patro , dveře A-213

Konzultační hodiny: čtvrtek 07.50 - 09.20

Soňa Netolická

asistent pedagoga

Telefon
E-mailnetolicka.sona@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-207

Mgr. Pavlína Petrů

učitelka, speciální pedagožka

Telefon
E-mailpetru.pavlina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-208

Konzultační hodiny: středa 10.35 - 11.20

Michaela Pexová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailpexova.michaela@zstrmice.eu

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

 

Mgr. Jan Pobuda

zástupce ředitelky školy pro provoz, IT a projekty

Telefon
E-mailict@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, dveře A-202

 

Terezie Řeřichová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailrerichova.terezie@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-207

Konzultační hodiny: úterý 10.35 - 11.20

 

Mgr. Evgeniya Sorokina

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailsorokina.evgeniya@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-208

 

Alena Stejskalová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailstejskalova.alena@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-208

Mgr. Drahoslav Straněk

zástupce ředitelky školy pro pedagogiku, výchovný poradce

Telefon
E-mailzastupce@zstrmice.cz

Pavilon A, patro, A-202

Konzultační hodiny výchovného poradce: kdykoli po předchozí domluvě

Pavel Svatoň

asistent pedagoga

Telefon
E-mailsvaton.pavel@zstrmice.eu

Pavilon A, přízemí, dveře A-105

Marie Tůmová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailtumova.marie@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

 

Kateřina Učňová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailucnova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon B, patro, dveře B-201

Pavilon B, patro, dveře B-206

Konzultační hodiny: čtvrtek 11.40 - 12.25

Kateřina Vyšínová

asistentka pedagoga, školní pedagožka

Telefon
E-mailvysinova.katerina@zstrmice.eu

Pavilon A, patro, dveře A-213

 

Pavilon B, přízemí, dveře B-101

Konzultační hodiny: kdykoli po předchozí domluvě

Web pro žáky: https://sites.google.com/zstrmice.eu/cesky-jazyk-jw

Pavilon B, patro, dveře B-201

Konzultační hodiny: středa 10.40 - 11.20

Pavilon A, patro, dveře A-208

Konzultační hodiny: čtvrtek 09.50 - 10.35

Celkem: 41 kontaktů