Vánoční koncert 2022

Zveme také srdečně na tradiční vánoční koncert - 15.12. od 17 hodin

Adventní zastavení
3.12.2022

Zveme na novou předvánoční akci!

Vánoční koncert - zpěv a bicí
13.12.2022

Zveme na vánoční koncert pěvecké třídy a třídy bicích nástrojů

Řád ŠD

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 46412x |

Vše v životě má nějaká pravidla, abychom se orientovali a cítili bezpečně. Proto se i život ve školní družině řídí Řádem ŠD.

Řád školní družiny (Velikost: neznámá)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.