Vánoční koncert 2022

Zveme také srdečně na tradiční vánoční koncert - 15.12. od 17 hodin

Adventní zastavení
3.12.2022

Zveme na novou předvánoční akci!

Vánoční koncert - zpěv a bicí
13.12.2022

Zveme na vánoční koncert pěvecké třídy a třídy bicích nástrojů

O učitelích

Vloženo: 24.10.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 70374x |

Jsme (postupně už spíše duchemcool) relativně mladý a kreativní pedagogický sbor, který hledá spíše možnosti, proč něco půjde,  než důvody, proč to nejde, a v němž je na české poměry nadstandardní počet mužů.

Máme zájem na sobě pracovat, průběžně se vzdělávat i osobně zrát.

Před problémy neutíkáme, ale bereme je jako výzvu a prostor k rozvoji sebe i svého okolí.

Děti máme rádi, proto pro ně a s nimi organizujeme spoustu akcí a snažíme se společně žít, pracovat, hrát si a růst.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.