Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 99865x |

Termíny pedagogických porad a třídních a tripartitních schůzek s rodiči žáků ve školním roce 2023/2024

PEDAGOGICKÉ PORADY

6. 9. 2023

11. 1. 2024

5. 6. 2024

V průběhu školního roku se budou rovněž konat další pedagogické porady či setkání s různým obsahem a zaměřením.

TŘÍDNÍ (společné) A TRIPARTITNÍ SCHŮZKY (třídní učitel, rodič, žák)

5. - 7. 9. 2023: Společné informační třídní schůzky (zahajovací informace pro školní rok 2023/2024)

11. 9. – 6. 10. 2023: Tripartitní schůzky týkající se žáků vzdělávaných podle individuálního vzdělávacího plánu (třídní učitel, rodič, žák, asistent pedagoga) - termín bude domluven individuálně

1. – 30. 11. 2023: Tripartitní schůzky týkající se žáků bez individuálního vzdělávacího plánu (třídní učitel, rodič, žák) - termín bude domluven individuálně

10. 1. 2024: Konzultační schůzky pro rodiče (informace o výsledcích školní práce za 1. pololetí a další)

11. 3. – 12. 4. 2024: Tripartitní schůzky týkající se všech žáků (třídní učitel, rodič, žák) - termín bude domluven individuálně

22. 5 . 2024: Konzultační schůzky pro rodiče (informace o výsledcích školní práce za 1. pololetí a další

Veškeré další konzultace s učiteli probíhají v rámci pravidelných konzultačních hodin, na základě individuální domluvy.