Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Nepřehlédněte
Předvánoční akce ZŠ Trmice
29.11.2019

Mapa webu
A
A
A

Kroužky

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 21172x |

Platba za kroužek je standardně 50 Kč na pololetí.

Platba za kroužek keramiky činí 500 Kč na pololetí.

Platba za kroužek v rámci Odpolední hudební školy je stanovena ve výši 1000 Kč na pololetí. Při návštěvě druhého kroužku v rámci OHŠ pak je cena 800 Kč.

 

 

Zájmové útvary ve školním roce 2019/2020

 

 

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ ZÚ

DEN A ČAS

Drobné pohybové hry 1. – 3. třída

Pavlína Petrů

ST 14.15 – 15.00; Tělocvična

Dramatický kroužek 1. – 4. třída

Karin Jelenová, Kateřina Učňová

PO 13:00 – 14.30; Divadelní sál, Pavilon B, suterén

Florbal 2. a 3. třída, chlapci + dívky

Martin Klener

PO 12.25 – 13.10; Tělocvična

Florbal 4. a 5. třída, chlapci + dívky

Martin Klener

PO 13.15 – 14.00; Tělocvična

Florbal 2. st., chlapci + dívky

Martin Klener

ČT 13.15 – 14.00; Tělocvična

ST 06.45 - 07.30; Tělocvična

Čtenářský klub 2.-5. třída

Klára Klenerová

Kateřina Krahulíková

ČT 13.30 - 15.00; Knihovna, Pavilon B, patro

Výtvarný kroužek 3. – 7. třída

Terezie Řeřichová

ČT 13.15 – 14.45; Učebna 3. B, Pavilon A, 1. patro

Kroužek keramiky I

Jolana Žižková

ST 13.45 – 15.15; Keramická dílna, Pavilon A, suterén

Kroužek keramiky II

Irena Kuřilová

PÁ 13.45 – 15.15; Keramická dílna, Pavilon A, suterén

Pěvecký sbor

Drahoslav Straněk

ÚT 13.15 – 14.45; Hudebna, Pavilon A, suterén

Orchestr Trmi©kousek

Drahoslav Straněk

PO 14.15 – 15.45; Hudebna, Pavilon A, suterén

Taneční kroužek DanceTr 2. –4. třída

Žaneta Smejkalová

PÁ 13.30 – 14.45; Tělocvična

Abychom si věděli rady

Viktor Nečas

ST 14.00 – 15.30; Učebna 8. A, Pavilon A, přízemí

Včelařský kroužek

Jan Kotek

ST 13:30 – 15:00; sraz vždy u Sborovny v přízemí pavilonu B

Šachový kroužek

Karel Nepraš

ST 13.30 – 14.30; Učebna 8. B, Pavilon A, přízemí

Kroužek společenských her

Miroslav Löbel

ÚT 14:50 – 16:20; Učebna 7. B, Pavilon B, přízemí

Animák                                                       

Jitka Löblová

PÁ 14.00 – 16.00; Učebna 7. B, Pavilon B, přízemí

Dílna lidskosti

Jitka Löblová

Miroslav Löbel

PO 15.30 - 17.00; Učebna 7.B, Pavilon B, přízemí

ODPOLEDNÍ HUDEBNÍ ŠKOLA

Klavír

Olena Ostapenko

Výuka probíhá dle individuálních rozvrhů, domluvených s jednotlivými vyučujícími

Flétny

Anna Seifertová

Kytara, elektrická kytara, basová kytara

Jan Chlad

Bicí nástroje

Jakub Málek

Zpěv

Kristýna Allaniiazova