Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Nepřehlédněte
Pozvánka na vánoční akce
2.12.2018

Počítadlo
Online:
16
Dnes:
807
Posledních 7 dní:
15911
Posledních 30 dní:
24644
Celkem:
25236
Mapa webu
A
A
A

Kroužky

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 39x |

Platba za kroužek je standardně 50 Kč na pololetí.

Platba za kroužek keramiky činí 500 Kč na pololetí.

Platba za kroužek v rámci Odpolední hudební školy je stanovena ve výši 1000 Kč na pololetí. Při návštěvě druhého kroužku v rámci OHŠ pak je cena 800 Kč.

 

 

Zájmové útvary ve školním roce 2018/2019, 1. pololetí

 

 

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ ZÚ

DEN A ČAS

Drobné pohybové hry 1. – 3. třída

Pavlína Petrů

ST 14.15 – 15.00; Tělocvična

Dramatický kroužek 1. – 6. třída

Karin Jelenová

PO 14:00 – 15.30; Divadelní sál, Pavilon B, suterén

Mediální kroužek Šotek 6.–9. třída

Martin KLENER

ST 14.15 – 15.45; Učebna 7. B, Pavilon A, přízemí

Florbal 2. a 3. třída, chlapci + dívky

Martin Klener

ÚT 12.35 – 13.20; Tělocvična

Florbal 4. a 5. třída, chlapci + dívky

Martin Klener

ST 13.25 – 14.10; Tělocvična

Florbal 2. st., chlapci + dívky

Martin Klener

ČT 13.25 – 14.10; Tělocvična

Florbal 2. st., chlapci + dívky

Martin Klener

PÁ 06.45 – 07.30; Tělocvična

Kroužek ruského jazyka

Alexandr ERDMAN

PO 14:00 – 14:45; učebna 7. B, Pavilon A, přízemí

Výtvarný kroužek 3. – 7. třída

Terezie ŘEŘICHOVÁ

PO 14:00 – 16:00; učebna 5. A, Pavilon A, 1. patro

Kroužek keramiky I

Jolana Žižková

ČT 13.45 – 15.15; Keramická dílna, Pavilon A, suterén

Kroužek keramiky II

Irena KUŘILOVÁ

PÁ 14.00 – 15.30; Keramická dílna, Pavilon A, suterén

Pěvecký sbor

Drahoslav Straněk

ÚT 13.30 – 15.00; Hudebna, Pavilon A, suterén

Orchestr Trmi©kousek

Drahoslav Straněk

PO 14.00 – 15.30; Hudebna, Pavilon A, suterén

Taneční kroužek DanceTr 2. –5. třída

Žaneta SMEJKALOVÁ

PÁ 13.30 – 14.45; Tělocvična

Mladý záchranář 6. – 9. tř.

Viktor NEČAS

PO 14.00 – 15.30; učebna 7. A, Pavilon A, přízemí

Abychom si věděli rady

Viktor NEČAS

ST 14.00 – 15.30; učebna 7. A, Pavilon A, přízemí

Včelařský kroužek

Jan KOTEK

PO 14:00 – 15:30; sraz vždy u Sborovny v přízemí pavilonu B

Šachový kroužek

Karel NEPRAŠ

ČT 14.15 – 15.00; učebna 7. B, Pavilon A, přízemí

Kroužek společenských her

Miroslav LÖBEL

ST 14:00 – 15:30; učebna 6. B, Pavilon B, přízemí

Animák                                                       

Jitka LÖBLOVÁ

PÁ 14.00 – 16.00; učebna 6. B, Pavilon B, přízemí

ODPOLEDNÍ HUDEBNÍ ŠKOLA

Klavír

Olena OSTAPENKO

Výuka probíhá dle individuálních rozvrhů, domluvených s jednotlivými vyučujícími

Flétny

Sabina SNÍŽKOVÁ

Kytara, elektr. kytara, basová kytara

Jan CHLAD

Bicí nástroje

Antonín KROPÁČEK

Zpěv

Anette KOLKOVÁ