Vánoční turnaj ve florbalu

Vloženo: 17.12.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 52x
O tradičním florbalovém turnaji...

Dnes, 13. prosince, byla na řadě další tradiční akce, a to Vánoční turnaj ve florbalu.

Děti měly za úkol vytvořit týmy, nebrali jsme ohled na věk ani pohlaví. Přihlásilo se šest týmů, v nejmladším – Zrzavý lišce – byli třeťáci a dokonce jeden prvňáček!

Všichni bojovali srdnatě jako lvi, týmy se navzájem podporovaly a fandily. Krásný smysl pro  fair play projevili hráči ostatních týmů, kteří „zapůjčili“ nepočetnému týmu Zrzavých lišek své elitní hráče. Rovněž se soupeři k tomuto týmu chovali ohleduplně, vždyť šlo především o to, užít si hru.

Na opravdovou řež došlo až ve finále mezi týmy, které bojovaly o 1. až 4. místo, ale opět v rámci fair play. Nakonec byli spokojeni všichni a nikoho neminula sladká odměna. Vyhodnocen byl i nejlepší brankář, kterým se stal Filip Volf, a nejlepší střelec, kterým byl Ondra Werner.

Rádi bychom poděkovali také realizačnímu týmu, bez kterého by se turnaj neobešel, ať už se jednalo o časomíru, zapisovatelky, fotografy a kameramany, zdravotnický dohled. Děkujeme tedy Terce Hrdličkové, Dese Stoyanové, Michalovi Havlišovi a Mírovi Lázničkovi. Pokud jsme na někoho zapomněli, omlouváme se.

Letošní turnaj byl pohodový a vpravdě předvánoční. Moc se těšíme se na další ročník.

Konečné pořadí:

1. AS Roma