Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Den otevřených dveří - vystoupení

Vloženo: 18.12.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2094x
O Dni otevřených dveří - díl druhý

A po dílnách přišlo na řadu vystoupení žáků a učitelů.

A tak jsme slyšeli výborné kytarové trio, příjemné sólo zpěvy, spoustu pěkných klavírních výkonů, krásné zpěvy v podání školního pěveckého sboru pod vedením pana učitele Straňka i vystoupení školního orchestru s týmž šéfem.

Vše oživeno dvěma tanečními čísly. Jednak čtvrťáků s variacemi na Vivaldiho a v parukách pod režisérskou rukou paní učitelky Jelenové. Jednak tanečního souboru DanceTr s nezdolnou energií mládí a choreografkou paní družinářkou Žanetou Smejkalovou.

A jako vždy se představila také učitelská schola a třemi písněmi přispěla k atmosféře krásného koncertního vystoupení.

A na další fotografie se můžete podívat sem (a možná tam najdete překvapení...).