Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Vánoční koncert 2018

Vloženo: 18.12.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2242x
V pondělí 17. prosince se uskutečnil vánoční koncert v kostele Narození Panny Marie v Trmicích

Netradičně v pondělí, netradičně od 18 hodin proběhl letošní vánoční koncert.

Nicméně na kvalitě se to neprojevilo, možná trochu na účasti, zato ale byl hrobový klid koncertně naladěného publika.

Krásný koncert s bohatým a svižně ubíhajícím programem. Opět výborné kytarové trio a milé flétnové kvarteto. Klavírní vystoupení byla navzdory zimě snad ještě lepší než na Dni otevřených dveří. Nosným pilířem koncertu byl výborně sezpívaný pěvecký sbor s šikovnými sólistkami, který jsme v posledních dnech měli možnost slyšet několikrát. Krásné sbory byly také ke slyšení z úst členů učitelské scholy.

Významným obohacením programu bylo vystoupení zpěvačky Kateřiny Kročilové, která za inspirativního doprovodu Jirky a Drahoše Straňkových zazpívala nádherně nádhernou píseň Zuzany Navarové s názvem Andělská.

Dalším nečekaným zpestřením byl vokální učitelské kvinteto se skladbou Jean d'Arc.

Vyvrcholením koncertu pak bylo Halleluja zpívané školním pěveckým sborem za doprovodu školního orchestru, k nimž se nakonec přidali i učitelé a společně se všemi v kostele zazpívali "vánoční hymnu", tedy Narodil se Kristus Pán.

Celým programem nás pak svým neopakovatelným způsobem provedla paní ředitelka Marie Gottfriedová.