Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Vloženo: 19.12.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2234x
O společném setkání v tělocvičně...

Hned poránu jsme se dnes sešli v tělocvičně na vánoční besídce.

Po zpěvu prvních koled poděkovala paní ředitelka všem, kteří se podíleli na mnoha předvánočních akcích školy.

Pak přišlo na řadu překvapení, které si připravili žáci pro paní ředitelku – tělocvičnou se hromovým hlasem nesla píseň Ach synku, synku. Ta vhodně předznamenala další bod programu, a sice vyhlášení výsledků soutěže při příležitosti 100. výročí založení republiky pod názvem Co mohou Češi obohatit svět. Dvě hlavní ceny vyhrály třídy 1.A a 3.A, odměny pak získaly další třídy, skupiny i jednotlivci.

Poté došlo na další překvapení – zpěv dětí z prvního stupně s fanfrnochem a boomwhackery.

Společné setkání jsme završili zpěvem koled za klavírního doprovodu pana učitele Straňka, přáním pokojných vánoc a připomenutím toho, že ty nejvzácnější dárky si koupit nemůžeme.