Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Registrační kalendář
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Počítadlo
Online:
38
Dnes:
4495
Posledních 7 dní:
31347
Posledních 30 dní:
143979
Celkem:
606356
Mapa webu
A
A
A

Vyvrcholení florbalového klání

Vloženo: 19.12.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2350x
Dnes 19. prosince vyvrcholily předvánoční "týdny florbalu"...

Na závěr tohoto kalendářního roku ve škole došlo k utkání vítězů nedávného florbalového turnaje AS Roma s týmem učitelů Comenii pueri.

 

Dlužno hned na počátku podotknout, že zápas to byl znamenitý, se spoustou nasazení i šancí na obou stranách, s výbornými výkony brankářů, a že byl také velmi korektní, bez snad jediného ostřejšího zákroku a projevu nesouhlasu s verdikty rozhodčího.

 

Díky vlastně ani nevím čemu se borci vítězného turnajového týmu scházeli příslovečně jak švábi na pivo, takže jim v prvním poločase bratrsky vypomohli učitelé. A poločasový výsledek 9:5 (doufám, že se nepletu) ve prospěch učitelů dával ještě šanci na vítězství oběma týmům ve druhém dějství.

 

To už se hrálo skutečně kluci proti učitelům (a genderově korektně též učitelkám). Skóre narůstalo, ale navzdory herní i fyzické vybavenosti kluků, vedení navyšovali hlavně učitelé. Až do konečného 21:9, jak můžete odečíst z výsledkové tabule, no tabulky, ve fotogaleriii...Že by taktická vyspělost a herní zkušenosti? Uvidíme už brzy, neboť:

 

Neboť už nezbývá se těšit na rozjezd školní florbalové ligy v lednu příštího roku.