Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Lyžařský kurz žáků 2. stupně

Vloženo: 28.1.2019
Druhý stupeň byl na lyžáku na Telnici!

Celý týden jsme dojížděli na Telnici, lyžovali, proháněli snowboard, ale také se otužovali a poznávali nástrahy Krušných hor. Krušné to bylo, ale super zábava a nové zkušenosti.

Každý den jsme dojížděli za sněhem, většina zvolila lyže, pět žáků dalo přednost snowboardu. Všichni jsme zvládli základy jízdy, jízdu v terénu, zvládnutí i prudších kopců a závěrečný slalom na čas.

Od příštího týdne startuje na svazích výcvik prvního stupně. Bude to rekordní účast v dějinách pořádání kurzu lyžáku. Jsme rádi, že můžeme nabídnout kurz, který absolvují i děti, které jsou na lyžích poprvé a doufáme, že se k tomuto skvělému sportu v budoucnu vrátí. Že se stanou vyznavači bílé stopy...
Díky všem za účast a těšíme se na pokračování!