Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Koncert klavírní třídy

Vloženo: 29.1.2019 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 932x
O koncertu klavírní třídy naší odpolední hudební školy...

V pondělí 28. ledna v podvečer se v prostorách třídy 3. B konal klavírní koncert třídy paní učitelky Oleny Ostapenko. Tato třída čítá celkem 11 žáků, na koncertě vystoupilo 10 z nich (Andrejka K. z důvodu nemoci nevystoupila).

Každý předvedl to nejlepší z toho, co se naučil. Od loňského koncertu byl patrný posun v obtížnosti skladeb většiny z nich, někteří žáci začali v září toho školního roku. Měli jsme možnost zaposlouchat se do tónů tzv. „klasiky“, ale i zanotovat si písně lidové. A jak zaznělo z úst paní učitelky: „Všem rodičům patří veliké díky za jejich vytrvalost, neboť v dnešní době není snadné udržet dítě u jiné činnosti, než je ovládání moderních technologií“.

Z našeho pohledu se jim to daří velmi dobře a už se těšíme na další třídní koncert, který nás bude čekat ke konci školního roku.

Všem klavíristům přejeme hodně trpělivosti při cvičení a mnoho radosti z hudby.

JH