Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Trmická florbalová liga

Vloženo: 1.3.2019 | Zobrazeno: 1217x
O novém ročníku Trmické florbalové ligy...

Po dvouleté pauze v úterý 19. února znovu začala školní Trmická florbalová liga.

Přihlásilo se celkem 7 mužstev, šest žákovských a jedno učitelské. Žákovské týmy někde vycházejí z třídních či ročníkových kolektivů, někde pak jdou napříč ročníky.

Hrát se bude systémem každý s každým. Vítěz základní části bude mít v následné vyřazovací části zpočátku volno. Týmy na dalších místech se utkají systémem druhý se sedmým, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Vítězná mužstva budou následně hrát semifinále, kde se zapojí i vítěz základní části. A pak už půjde do tuhého - o vítězství a umístění na "bedně".

Všem účastníkům přejeme krásné sportovní zážitky a nechť hlavním vítězem ligy je radost z pohybu a fair play.

Bližší informace k florbalové lize jsou zde.