Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Jarní úklid

Vloženo: 26.4.2019 | Zobrazeno: 450x
Náš příspěvek k úklidu republiky...

Na začátku měsíce dubna se necelé dvě desítky žáků 8. třídy zapojily do celorepublikové akce zvané Uklízíme Česko.

V odpoledním čase jsme tak mohli alespoň malým dílem přispět k zušlechtění a ozdravění blízkého okolí naší trmické školy.

Malou odměnou nám pak mohla být krátká projížďka na korbě menšího nákladního vozu, kterým byl po našem společném úklidu odpad dopraven tam, kam skutečně patří.

Tímto také děkujeme představitelům města Trmice, jmenovitě panu Lubomíru Fajmonovi, za ochotnou pomoc a spolupráci.