Průběžná zpráva o florbalové lize

Vloženo: 20.5.2019 | Zobrazeno: 666x
Skončila základní část a proběhla už i čtvrtfinále...

Florbalová liga ZŠ Trmice se po odehraných 24 zápasech základní části přehoupla do vyřazovacích soubojů. Celkovou tabulku po základní části najdete zde.

V prvním čtvrtfinále se střetly týmy ROFRŠ a FC TRMICE. V tomto velice vyrovnaném a pohledném zápase nakonec zvítězil druhý jmenovaný tým, který v semifinále narazí na vítěze základní části, tým CPT.

Druhý čtvrtfinálový souboj obstaraly týmy AS ROMA a POPELÁŘI. I tento zápas byl velice vyrovnaný a nejtěsnějším možným rozdílem se z postupu radoval tým AS ROMA. Nutno zmínit, že mladíčci z řad Popelářů zanechali pozitivní stopu a dokázali, že věk a zkušenosti lze nahradit pílí a vytrvalostí.

Poslední postupující vzešel ze dvojice BLACK & WHITE a ZABIJÁCI. Oba týmy hrály s chutí a i přesto, že se jednalo o souboj 2. se 7. týmem, byl k vidění zajímavý florbal z obou stran. Semifinálovým soupeřem pro tým AS ROMA bude nakonec tým BLACK & WHITE.

Semifinálové zápasy jsou naplánovány na 23. a 28. května, 30. května čeká prohrané semifinalisty souboj o konečné 3. místo a celkové finále se odehraje 4. června.

Tabulku vyřazovací části najdete tady.