Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Školní akademie 2019

Vloženo: 28.6.2019 | Zobrazeno: 813x
O letošní akademii...

Již tradiční akademie na konci školního roku letos dostala novou tvář. Méně charakter slavnostní akce ve prospěch happeningu.

Neprobíhalo ocenění žáků za jejich příspěvek pro život třídy a školy či města, nedošlo na ocenění různých individuálních a skupinových aktivit, při kterých se škola reprezentovala v oblasti akademické, sportovní či kulturní.

Letošní akademie se nesla ve znamení prezentace jednotlivých tříd. Každá třída měla tři minuty na to, aby nejrozmanitějším způsobem představila, co se jí během tohoto školního roku podařilo, co objevila, k čemu dospěla. A tak jsme byli svědky velmi pestré směsice úžasných a originálních produkcí.

Tato představení byla proložena vyhlášením vítězů letošní florbalové ligy a na závěr jsme také vyhodnotili docházkovou soutěž Nepromarni ani den.

A celý program jsme završili občerstvením na školní zahradě.