Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Návštěva Bertina údolí

Vloženo: 28.6.2019 | Zobrazeno: 779x
O výletu druháků...

Ve středu 26.6. měli druháčci v plánu vyšlápnout na Erbenovu vyhlídku nad Doběticemi.

Předpověď počasí však byla nemilosrdná a tropické teploty přiměly paní učitelky udělat drobnou změnu v plánované cestě.

Sraz ve třídě i cesta hromadnou dopravou proběhla podle plánu.
Po vystoupení z trolejbusu těsně před devátou hodinou jsme se však místo do kopce, vydali z kopce příjemně stinným Bertiným údolím.

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit o tom, že nám tam špatně nebylo :-)
Ani se nám z lesa nechtělo... Nakonec jsme les opustili a nejkratší cestou se vydali k autobusové zastávce, abychom se trolejbusem přemístili zpět.

Všichni to zvládli na jedničku, přestože pocitová teplota přesahovala 38 stupňů.

Všem výletníkům děkujeme za účast i za odvahu :-)
Výletům zdar!