Předvánoční akce ZŠ Trmice

Laskavec

Vloženo: 27.11.2019 | Autor: jelenovak | Zobrazeno: 19x
Pošli to dál...

S radostí jsme se zapojili do světového DNE LASKAVOSTI, protože si myslíme, že dobrých skutků není nikdy dost.

Z několika možností jsme si vybrali útulek - Centrum pro ohrožená zvířata.

Uspořádali jsme sbírku - finanční i materiální, do které se zapojili nejenom páťáci, ale také mnoho dobrých duší z celé školy. Nasbírali jsme tolik věcí - pamlsků, granulí, hraček, pelíšků, dek a dalších, že bychom to sami nepobrali. Naštěstí je součástí naší třídy dobrý anděl, paní asistentka Káťa, která vše odvezla svým nemalým autem.

Počasí nám moc nepřálo, přesto jsme v útulku prožili více než hodinu. Laskavá pracovnice útulku trpělivě odpovídala na všetečné otázky. Poznali jsme mnoho krásných pejsků, kteří netrpělivě čekají na nové páníčky, na nový domov s teplým pelíškem a laskavým srdcem. Venčení nám tentokrát nevyšlo, protože déšť byl vytrvalý, a to by pejskům nebylo moc příjemně. Tak jsme se alespoň pomazlili s kočičkami.

Shodli jsme se na tom, že na jaře návštěvu zopakujeme, abychom se mohli zapojit i do venčení.