Předvánoční akce ZŠ Trmice

Den otevřených dveří 2019 - vystoupení

Vloženo: 10.12.2019 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 94x
O kulturním programu během Dne otevřených dveří...

Tradiční vystoupení žáků a učitelů v tělocvičně školy tradičně zahájil školní orchestr Trmi(c)kousek tradiční znělkou.

Po slovu paní ředitelky, Marie Gotttfriedové, se rychle rozběhl pestrý hudební program sestávající z flétnového a několika klavírních a pěveckých sólových čísel, doplněných o kytarový soubor a duo na bicích soupravách. Program byl dále nesen zpěvem pěveckého sboru školy, okořeněn vystoupením učitelské scholy a vyrcholil společnou produkcí školního orchestru a sboru.

To vše bylo proložené dramatizovanou recitací Štědrého dnu Jiřího Suchého a představením školního tanečního souboru DanceTr.

Strávili jsme - podle mínění mnoha návštěvníků - krásný čas a odcházeli povzbuzeni do svých domovů.