Předvánoční akce ZŠ Trmice

Koncert bicích nástrojů a fléten

Vloženo: 11.12.2019 | Zobrazeno: 107x
Zpráva z koncertu...

Úterní adventní podvečer naši školou opět rozezněly tóny nejen vánočních písní a koled.

V slavnostně nazdobené hudebně započal ve čtyři hodiny odpoledne koncert žáků našeho dlouhodobého projektu Odpolední hudební škola, tentokrát z flétnové třídy paní učitelky Aničky Seifertové a třídy bicích nástrojů Jakuba Málka.

Během téměř hodinu trvajícího koncertu jsme se mohli těšit ze sólových vystoupení jednotlivých malých i větších muzikantů, ale i z perfektně nacvičených duet. Zajímavým zpestřením bylo vystoupení hostů, flétnového tria z konzervatoře v Teplicích.

Milým překvapením pak závěrečné společné vystoupení všech účinkujících. Všem dětem gratulujeme a jejich učitelům děkujeme za péči a kreativitu, s jakou se o naše malé muzikanty starají.

Drahoš Straněk