Fakultní škola PF UJEP     

Školní televize TV Šotek

 

Partnerská škola vydavatelství Fraus

 

Partneři
Kotva

Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu
A
A
A

Zpívání na schodech 2019

Vloženo: 11.12.2019 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 128x
Zpráva ze včerejšího hudebního podvečera...

Nedlouho po skončení koncertu bicích nástrojů a fléten začalo v úterý 10. prosince na schodech v pavilonu A letošní zpívání na schodech...

 

Po loňské premiéře této akce se znovu představil pěvecký sbor školy pod vedením pana učitele Drahoše Straňka. Zatímco v loňském roce to bylo hlavně představení "matadorek", tedy devaťaček, letos se sbor rozrostl o mnoho nových a velmi mladých tváří. Všichni s chutí zazpívali několik písní za klavírního doprovodu svého sbormistra.

 

Následně vystoupila se svým programem učitelská schola za řízení, jak jinak, paní ředitelky Marie Gottfriedové. Zazpívala několik skladeb různého charakteru i původu.

 

A pak následovalo překvapení. Paní učitelka Jitka Hlaváčková zazpívala spolu s panem učitelem Straňkem poetickou píseň Jaroslava Uhlíře z filmu Jak básníci neztrácejí naději - Polož mi ruku do klína.

 

O pohoštění se při této milé třičtvrtěhodinové akci postarala paní asistentka Katka Vyšínová. A vypadalo to, že zhruba čytřicítka návštěvníků odcházela na konci akce velmi spokojena.