Organizace přípravy žáků 9. třídy na přijímací zkoušky

Vloženo: 6.5.2020 | Zobrazeno: 141x
Informace k docházce žáků deváté třídy do školy (platnost od 11. 5. 2020)...

Tyto informace se týkají těch žáků 9. třídy, kteří byli svými rodiči k výuce přihlášeni, nebo tak do 11. 5. učiní.

ORGANIZACE VÝUKY:

• Den: úterý a pátek
  • Čas: 8.30 – 11.50 (2 devadesátiminutové výukové bloky, 10.00 – 10.20 přestávka)
  • Místo: prostory třídy 7. B (přízemí pavilonu B)
  • Vyučující: Mgr. Tereza Kailová (český jazyk), Bc. Miroslav Löbel (matematika)

PROVOZNÍ INFORMACE:

• Škola bude žákům 9. třídy otevřena ve výukových dnech vždy od 7.30, před zahájením výuky se budou žáci shromažďovat ve vestibulu pavilonu B, se zachováním bezpečných rozestupů.
  • Žáci se ve vestibulu pavilonu B přezují, venkovní obuv si budou odkládat na chodbě před třídou. Nebudou využívány šatny v suterénu školy.
  • Škola povede evidenci o docházce žáků do školy. Absenci omlouvá zákonný zástupce žáka prostřednictvím školního informačního systému Edookit, e-mailem nebo telefonicky.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

• Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.
  • Výuka žáků bude probíhat se zachováním bezpečného rozestupu (nejméně 1,5 metru), ten bude zajištěn odpovídajícím rozmístěním lavic.
  • Ve třídě bude zajištěno časté větrání.
  • Po příchodu do třídy a po každém vzdělávacím bloku si žáci umyjí a vydezinfikují ruce.

DALŠÍ INFORMACE:

• Před nástupem žáků do školy je třeba odevzdat ve škole zákonným zástupcem podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení s rizikovými faktory. Bez odevzdání tohoto dokumentu nemůže být žák vpuštěn do školy.
  • Organizace výuky orientované na přípravu žáků k přijímacím zkouškám se může na základě potřeb a zkušeností měnit. O případných změnách budou rodiče žáků a i žáci včas informováni.

Mgr. Marie Gottfriedová

ředitelka Základní školy Trmice