Informace pro rodiče žáků budoucí 1.B
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 611.76 kB).

Informace pro rodiče žáků budoucí 1.A
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 769.96 kB).

Informace k provozu školy od 1. března

Vloženo: 28.2.2021 | Zobrazeno: 2434x
Informace k nové situaci od 1. března...

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

v souladu s nařízením vlády je od 1. března zavřena škola pro prezenční vzdělávání žáků. To znamená, že i žáci přípravné třídy a prvních a druhých tříd přecházejí na distanční výuku, stejně jako tomu je už delší dobu u žáků vyšších ročníků.

Organizace výuky pro žáky 3.-9. tříd se nemění.

V provozu není ani školní družina.

Školní jídelna bude vařit obědy v případě odpovídajícího počtu strávníků, kteří o odběr obědů projeví zájem. Obědy budou v takovém případě vydávány výhradně do jídlonosičů či jiných vhodných nádob, není možná konzumace obědů ve školní jídelně.

Ve dnech 1. a 2. března školní jídelna vařit nebude (přihlášeným strávníkům budou obědy automaticky stornovány).

Prosíme zájemce o odběr obědů ze školní jídelny (od 3.3.2021), aby se přihlásili u vedoucí školní jídelny, paní Evy Deimlingové, nejpozději 2.3. do 12.00 (tel. 475 620 421).

Přejeme vám klidné březnové dny, pevné zdraví a vše dobré.

Marie Gottfriedová