Informace k provozu školy od 17.5.

Vloženo: 13.5.2021 | Zobrazeno: 997x
Informace pro žáky a rodiče - především 1. stupně

INFORMACE O ORGANIZACI VZDĚLÁVÁNÍ A PROVOZU ŠKOLY OD 17. 5. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 17. 5. bude ve škole zahájena stálá prezenční výuka pro žáky přípravné třídy a 1. stupně.

Na Vaše děti se ve škole těšíme, děkujeme Vám za jejich podporu při rotační výuce a zároveň Vás prosíme, abyste svým dětem svoji podporu poskytovali i nadále – je to velmi důležité!

Přinášíme Vám bližší informace k organizaci vzdělávání a provozu školy.

ORGANIZACE PREZENČNÍ VÝUKY

• Přípravná třída – 2. třídy: každý den 7.50 – 11.20
  • 3. třídy: pondělí: 7.50 – 11.20; úterý – pátek: 7.50 – 12.25
  • 4. – 5. třídy: každý den 7.50 – 12.25

Prezenční výuku povede výhradně třídní učitel (výjimkou je pouze výuka českého jazyka v 5. třídě, kterou povedou vyučující českého jazyka).

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ U PREZENČNĚ VZDĚLÁVANÝCH ŽÁKŮ

• Žáci jsou povinni nosit v areálu školy ochrannou roušku. Doporučujeme, aby každé dítě mělo na den alespoň 2 roušky.
  • Žáci budou v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví 1x týdně před zahájením výuky testováni neinvazivními antigenními testy, a to tzv. samoodběrem. Testování žáků bude probíhat vždy v pondělí před zahájením výuky. O případném pozitivním výsledku testu budou bezodkladně informováni rodiče žáků.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Zahajuje běžný provoz. To znamená, že pro žáky přihlášené do ŠD fungují v běžném režimu 2 oddělení (končí nutnost zachování homogenních skupin žáků).

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Zahajuje běžný provoz. To znamená, že žáci přihlášení ke stravování se stravují ve školní jídelně bez jakýchkoli časových omezení (končí nutnost zachování homogenních skupin žáků). Žáky přihlášené do školní družiny doprovázejí na oběd paní vychovatelky.

Aktualizace přihlášek na měsíc květen: do 14. 5. (do 12.00) u vedoucí školní jídelny, tel.: 475 620 421

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci se školou v těchto nelehkých dobách. Děkujeme za podporu vzdělávání Vašich dětí, za péči a pozornost, kterou svým dětem věnujete, i když to pro Vás není jednoduché. Vážíme si toho.

Přeji nám všem hezké a klidné májové dny a svěžího ducha i tělo!

Marie Gottfriedová