Informace k provozu školy od 24.5.

Vloženo: 19.5.2021 | Zobrazeno: 887x
Od 24. května jsou prezenčně ve škole již všichni žáci...

INFORMACE O ORGANIZACI VZDĚLÁVÁNÍ A PROVOZU ŠKOLY OD 24. 5. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 24. 5. bude ve škole zahájena stálá prezenční výuka pro žáky 2. stupně.

Na Vaše děti se ve škole těšíme, děkujeme Vám za jejich podporu při rotační výuce a zároveň Vás prosíme, abyste svým dětem svoji podporu poskytovali i nadále – je to velmi důležité!

Přinášíme Vám bližší informace k organizaci vzdělávání a provozu školy.

ORGANIZACE PREZENČNÍ VÝUKY NA 2. STUPNI

Prezenční výuka bude probíhat podle rozvrhu hodin.

Nebude probíhat výuka volitelných předmětů:

Sportovní hry, Kreativní dílna, Sborový zpěv, Zeměpisná praktika, Historie v příbězích,
Práce s materiálem, Přírodovědná praktika, Praktika z českého jazyka pro žáky 9. tříd (příprava na přijímací zkoušky), Praktika z matematiky pro žáky 9. tříd (příprava na přijímací zkoušky)

Výuka tělesné výchovy bude probíhat ve standardním režimu – tzn. odděleně pro chlapce a dívky.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

• Žáci jsou povinni nosit v areálu školy ochrannou roušku. Doporučujeme, aby každý žák měl na den alespoň 2 roušky.
  • Žáci budou v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví 1x týdně před zahájením výuky testováni neinvazivními antigenními testy, a to tzv. samoodběrem. Testování žáků bude probíhat vždy v pondělí před zahájením výuky. O případném pozitivním výsledku testu budou bezodkladně informováni rodiče žáků.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Zahajuje běžný provoz. To znamená, že žáci přihlášení ke stravování se stravují ve školní jídelně bez jakýchkoli časových omezení (končí nutnost zachování homogenních skupin žáků).

Aktualizace přihlášek na měsíc květen: do 21. 5. (do 12.00) u vedoucí školní jídelny, tel.: 475 620 421

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci se školou v těchto nelehkých dobách. Děkujeme za podporu vzdělávání Vašich dětí, za péči a pozornost, kterou svým dětem věnujete, i když to pro Vás není jednoduché. Vážíme si toho.

Přeji nám všem hezké a klidné májové dny a svěžího ducha i tělo!

Marie Gottfriedová