Informace pro rodiče žáků budoucí 1.B
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 611.76 kB).

Informace pro rodiče žáků budoucí 1.A
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 769.96 kB).

Zahradní slavnost 2021

Vloženo: 1.7.2021 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 1124x
O rozloučení s letošními absolventy...

V úterý 29. června jsme se během letošní podvečerní Zahradní slavnosti rozloučili s našimi deváťáky.

Absolventi, v doprovodu rodičů a dalších příbuzných, po moudrých slovech paní ředitelky přejali upomínková trička a psací soupravy. Po jejich vtipných projevech a poděkování učitelům se v plném proudu rozjela gril-párty.

Hudbou doprovodila setkání kapela složená převážně z bývalých žáků školy, což bylo jednak milé, jednak měla jejich produkce drive, takže bylo fakt co poslouchat. Ale byl také prostor pro popovídání, legraci a vzpomínání a než jsme se nadáli, utekly jako nic čtyři hodiny a účastníci se začali odebírat do svých domovů.

Našim absolventům přejeme hodně sil, odvahy, radosti, trpělivosti a optimismu při zvládání všeho, co je v dalším průběhu jejich života čeká a těšíme se na setkání s nimi během návštěv a účasti na akcích školy.