Zahradní slavnost 2022

Informace ze ŠJ

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 66071x |

Organizace provozu stravování

1. Každý strávník je povinen se ke stravování přihlásit a odhlásit 24 hodin předem.

2. Obědy jsou placeny v hotovosti. Za odhlášené obědy se peníze převádí do dalšího měsíce. Pouze v prosinci a v červnu se vrací hotovost.

3. V případě neodebrání nebo včasného neodhlášení stravy se finanční náhrada neposkytuje.

4. Oběd se nevydává mimo jídelnu, výjimkou je pouze první den onemocnění strávníka.

5. Placení a odhlašování obědů

Denně - dle pracovní doby vedoucí školní jídelny.

Na nový měsíc poslední týden v předcházejícím měsíci - dle pracovní doby vedoucí školní jídelny.

6. Cena obědů

• Děti 5 – 10 let: 21,-
    Děti 11 – 14 let: 23,-
    Děti 15 a více let: 24,-
    Zaměstnanci školy:

27,-

Cizí strávníci:

52,-

Obědy se vydávají od 11.30 do 13.45 hodin.

Pracovní doba školní jídelny: 6.00 – 14. 30

Adresa: Tyršova 431/11, 400 04 Trmice

Eva Deimlingová

vedoucí ŠJ

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.