Informace pro rodiče žáků budoucí 1.B
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 611.76 kB).

Informace pro rodiče žáků budoucí 1.A
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 769.96 kB).

Vítání prvňáčků na trmickém zámku

Vloženo: 3.9.2021 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 40x
O tradičním setkání na trmickém zámku...

Každým rokem vítáme nové "obyvatele" naší trmické základní školy na zámku v Trmicích.

Po přivítání a proslovech paní ředitelky Marie Gottfriedové a paní starostky Jany Oubrechtové se v krásném prostoru Kamenného sálu letos představili nejprve žáci z první A. Od paní učitelky třídní Jitky Hlaváčkové obdrželi diplom, od paní ředitelky pamětní medaili a od paní starosty pak tašku se školními potřebami.

Totéž pak probíhalo i s prvňáčky z béčka, s jednou změnou - paní učitelkou třídní Ivou Mikulkovou.

Děti nám ukázaly, jak se do školy těší, jak jsou šikovné, pozorné a tvůrčí. I to, jak je každé z nich originál. A tak jen doufáme, že jim to vydrží a že je škola v tom dokáže podpořit.