Oznámení o vyhlášení karantény v některých třídách 2. stupně

Vloženo: 8.10.2021 | Zobrazeno: 1121x
Informace pro rodiče...

Vážení rodiče,

zdravím Vás a dávám vědět, že od pátku 8. 10. 2021 je vyhlášena karanténa v těchto třídách 2. stupně: 7. třída (tato třída je v karanténě již od 5. 10.), 8. A, 8. B a 9. B

Karanténa ve všech těchto třídách potrvá od 8. 10. do 19. 10. 2021. Žáci se znovu vrátí do školy 20. 10. (středa).

Od pondělí 11.10. bude zahájena distanční výuka ve třídách 8. A, 8. B a 9. B. V 7. třídě již distanční výuka probíhá. Informace o organizaci distanční výuky obdržíte Vy i Vaše děti prostřednictvím školního informačního systému Edookit .

Vážení rodiče,

ačkoli oznámení o karanténě není zpráva radostná, prosím Vás o zachování klidu. Karanténa byla vyhlášena jako preventivní opatření. V současné době víme o celkem 4 lidech z naší školy (3 žáci, 1 pedagog), kteří onemocněli nemocí Covid-19.

Prosím, zachovejme rozvahu a nadhled a buďme našim dětem oporou. Není důvod k panice!

Přeji nám všem pevné zdraví a klidné podzimní dny.

Marie Gottfriedová

ředitelka Základní školy Trmice