Informace pro rodiče žáků budoucí 1.B
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 611.76 kB).

Informace pro rodiče žáků budoucí 1.A
21.6.2021

Milí rodiče a zákonní zástupci, veškeré informace k začátku nového školního roku naleznete zde (Velikost: 769.96 kB).

Trochu jinak - pravidla

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 63074x |
O hodnocení Trochu jinak...

Tak se nám rozběhl nový školní rok. A rychle se také rozběhla školní práce a s ní – jak už to tak (nejen ve škole) bývá – i její hodnocení.

I letos chceme pokračovat v našem rozšiřujícím hodnocení Trochu jinak, které má za cíl podporovat všestranný rozvoj žáků, tedy nejen orientaci na známky, výkon a soutěživost.

V letošním roce doznalo toto hodnocení opět drobných úprav a finální podobu podmínek naleznete ZDE (Velikost: 407.42 kB).

O filozofii hodnocení Trochu jinak si můžete přečíst TADY (Velikost: 398.88 kB).