Info k začátku školního roku
23.8.2019

Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Docházková soutěži Nepromarni ani den

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 19763x |
O naší docházkové soutěži...

Základem školního úspěchu je - docházka.

Různé metody zprostředkování a objevování informací, jejich vyhodnocování, zařazování do souvislostí a využití v nových horizontech a k tomu různé formy práce vedou každého žáka k tomu, aby něco nového poznal, naučil se, zapamatoval a aplikoval a také aby poznal, co mu jde a kde je třeba zabrat.

To vše je snazší v kolektivu, kde lze zakusit pomoc a oporu i legraci.

Proto je pravidelná přítomnost ve škole tím minimem, co každý může udělat pro své vzdělání a osobnostní růst. Proto je školní docházka základem - nejen školního - úspěchu.

Bližší inofrmace k letošné podobě docházkové soutěžě objevíte ZDE (Velikost: 477.44 kB).