Info k začátku školního roku
23.8.2019

Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Nepromarni ani den - pravidla

Vloženo: 23.8.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 19892x |
Pravidla docházkové soutěže...

Den, kdy se něčemu naučíš, není už promarněn. (David Eddings)

Abychom podpořili docházku žáků do školy, vyhlašujeme také ve školním roce 2018/2019 pro žáky 1. – 9. tříd motivační soutěž s názvem:

NEPROMARNI ANI DEN

Během školního roku budeme pečlivě sledovat docházku žáků do školy a hodnotit ji ve 2 kategoriích:

1. Třídní kolektivy
  2. Jednotlivci (1. – 3. třídy; 4. – 9. třídy)

Vyhodnocení soutěže:

Třída, která bude mít v průměru nejméně zameškaných hodin, získá poukaz na 2 000 Kč. Tyto peníze budou moci žáci třídy použít na realizaci nějaké zajímavé třídní aktivity (výlet, bowling, divadlo atd.).

Vyhodnocení kategorie tříd proběhne za každé pololetí zvlášť.

V 1. a 3. čtvrtletí budou na informačních nástěnkách školy zveřejněny průběžné výsledky soutěže třídních kolektivů.

Jednotlivci budou hodnoceni a oceněni za celý školní rok a to tak, že žák nebo žákyně, kteří ve školním roce 2017/2018 zameškají nejméně vyučovacích hodin, obdrží na konci školního roku:

• v kategorii 1. – 3. tříd: zatím blíže nespecifikovanou hodnotnou odměnuJ
  • v kategorii 4. – 9. tříd: tablet

Pokud bude více žáků se stejným nejnižším počtem zameškaných hodin, určí výherce losování, které proběhne veřejně během školní akademie v závěru školního roku.