Info k začátku školního roku
23.8.2019

Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Žákovské projekty

Na naší škole mají zelenou i dlouhodobější projekty.

Tím dosud asi nejvýznamnějším bylo bádání skupiny žáků doprovázených paní učitelkami Jindřiškou Waňkovou a Jitkou Löblovou po stopách rodiny Langweilových. Projekt probíhal ve spolupráci s Židovským muzeem v Praze a jeho projektem Zmizelí sousedé.

Na stránky projektu přejdete poklepáním na následující obrázek

V rámci projektu vznikly i další nepřehlédnutelné výtvory. Animovaný film Klíč života získal první cenu na festivalu animovaného filmu Animánie 2015 v Plzni.

A pod kůži jdoucí film Nejdražší Helenko doplnil atmosféru a osvětlil kontext, v němž se odehrávaly osudy rodiny Langweilových.