Boříme hranice 2018 – RANČ 3V

Vloženo: 15.11.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2768x
Zpráva o činnosti jedné z part letošního Boření...

Skupina odvážných, prácechtivých žáků naší školy se v pátek vypravila na Ranč do Třebušína.

Kdyby Vás zajímalo, proč se zmíněný ranč jmenuje zrovna 3V, pak vězte, že i děti měly tento zvídavý dotaz hned na začátku prohlídky celého (nemalého) areálu. Prý proto, že jej obklopují 3 vrchy (Kalich, Sedlo a Trojhora).

Za těch pár dní, které jsme měli možnost na ranči strávit, jsme poznali, že život na ranči není jenom zábava – tedy jízda na koních. Ale zejména tvrdá práce – se senem, s všudypřítomným plevelem, s hnojem, ale také se dřevem.

Za veškerou péči, starost a odpovědi na nikdy nekončící dotazy patří náš dík Ani Petrákové, která nás měla na starosti. Myslím, že svezení na koni, byla ta nejlepší odměna za všechnu odvedenou práci.

Z přiložených fotografií můžete vyčíst nefalšovanou radost, kterou vašim ratolestem přinesl pohled na svět z koňského sedla.