Zahradní slavnost
19.6.2019

Vystoupení školního pěveckého sboru, školního orchestru, žáků OHŠ, tanečního kroužku a dalších těles školy na happeningu ke konci školního roku. Včetně prostoru na popovídání a drobné občerstvení.

KDY: ve středu 26. června

KDE: od 17 hodin na školní zahradě.wink

Spooky Halloween ve 3.A

Vloženo: 19.11.2018 | Autor: pobudaj | Zobrazeno: 2897x
O Halloweenu v trojce...

Celý týden jsme se v různých předmětech připravovali na Halloween, a zkusili si tak oslavit svátek, který běžně slaví děti v anglicky mluvících zemích.

Nejprve jsme si vyzdobili třídu halloweenskými motivy, postupně se seznamovali s halloweenskými Vocabulary, zpívali Songs, počítali halloweenskou Maths, vymýšleli si strašidelné Stories a zahráli typické Games – Bobbing for Apples nebo Apples Paring. Z některých dětí se na chvíli stali Mummies.